Učitelé

Učitelé

O Váš praktický výcvik, konzultace a teoretickou přípravu se starají níže uvedení učitelé autoškoly:
Robert Volf

Robert Volf

Kmenový učitel

pro potřeby autoškoly pracuje podle potřeb a podílí se zejména na výcviku žadatelů o řidičské oprávnění skupina B.  Je ovšem oprávněn provádět rovněž výcvik řidičských skupin B+E, C, C+E. Z výsledků jeho práce lze vyčíst vysokou úspěšnost žadatelů u závěrečných zkoušek. Je schopen žadatelům poskytnout neocenitelné rady v oblasti poruch a závad motorových vozidel, případně jim poradit při výběru a pořízení vlastního motorového vozidla.

e-mail: kancelar@autoskolatelos.cz ;  tel.: 608 958 859

Dana Kratochvílová

Dana Kratochvílová

Externí učitel

vlastní svoji autoškolu pro výcvik k získání řidičských oprávnění sk. B. Dana Kratochvílová je dlouholetou učitelkou autoškoly, jejíž bohaté zkušenosti i z jiných autoškol jsou pro nás nepostradatelné. S autoškolou Telos spolupracuje na základě mandátní smlouvy.

e-mail: kancelar@autoskolatelos.cz ;  tel.: 724 303 231

Mgr.,Bc. Václav Jílek

Mgr.,Bc. Václav Jílek

Majitel

vysokoškolské vzdělání si postupně doplňoval až po roce 1989, získal je v oborech pedagogika, psychologie, andragogika (vzdělávání dospělých), trestní, občanské a správní právo. Vzdělávání dospělých se věnuje více než 20 let. Má velmi bohaté zkušenosti s řízením motorových vozidel všech kategorií, včetně amatérské motocyklové i automobilové závodní činnosti. Osobně zajišťuje výuku a výcvik ve skupinách řidičských oprávnění A, B, C, D, E.

e-mail: jilek@autoskolatelos.cz ;  tel.: 606 546 437

Napište nám

Kontakt

Autoškola TELOS s.r.o.

Koněvova  169
130 00  Praha 3

Tel.: 775 645 437
E-mail.: kancelar@autoskolatelos.cz

Provozní doba:

Po – Pá 12  18  hodin